שידור וידאו חי בפייסבוק

ארבעה חודשים לאחר שפייסבוק הכריזו על הפיצ'ר החדש של וידאו בשידור חי לדפים מאומתים של סלבריטאים ואנשי ציבור, מודיעים בפייסבוק שבקרוב ישחררו את האפליקציה לכלל משתמשי פייסבוק, בתחילה כניסוי בלבד ואם הניסוי יצליח אז כפיצ'ר לכלל המשתמשים בפייסבוק. כל הרעיון הוא לאפשר באמצעות האפליקציה לשדר בלייב אל כלל המשתמשים הנמצאים בפייסבוק בזמן אמת.

קצת הסטוריה: למי שלא עקב – לאחרונה השיקו פייסבוק את Facebook Mentions שיועד לדפים של אנשי ציבור ודפים מאומתים (למי שצפה לפני שבועיים – הראשונים שביצעו שימוש בזה בישראל היו תכנית הטלויזיה הצינור – של גיא לרר).

כעת הודיעו פייסבוק כי יפתחו את השימוש הזה כניסוי לכלל משתמשי הפייסבוק לייצר שידורים חיים בוידאו. אחת המטרות הלא מוצהרות של פייסבוק בהטעמת הפיצ'ר הזה, היא מענה לתחרות המתמדת מול יוטיוב (גוגל) אשר כבר נמצאים בזירה הזאת של שידורי וידאו-חי בזמן אמת עם הפיצ'ר שלהם: YOUTUBE LIVE מזמן.

את ההודעה על שידור חי שמתקרב, יקבלו אנשים /או אוהדים בדפים באמצעות נוטיפיקציה בפרופיל שלהם כל שיוכלו להגיע לדף ולצפות בשידור החי. המטרה של פייסבוק בניסוי הפיצ'ר החדש לכולם, היא שכמו שאנשי ציבור/פוליטיקאים וסלבריטאים אולי רוצים לשתף בסגנון מסיבת עיתונאים או מידע לציבור בזמן אמת, כך גם אנשים פרטיים אולי רוצים להכריז או לייצר "מסיבות עיתונאים" פרטיות משלהם מול המשפחות/חברים שלהם בדברים ברי חשיבות. דמיינו למשל – הצעת נישואים בלייב מול כל חברי הפייסבוק והמשפחה…(:

האפליקציה זמינה נכון לעכשיו רק לדפי פייסבוק מאומתים. להורדה לחצו כאן

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square