כיצד להיערך למתקפת וירוסים בדף הפייסבוק?

פוסט זה נכתב במאי בעת ציון יום האינתיפדה ולאחר שדפי פייסבוק רבים הותקפו. כעת החלטתי לרענן אותו ולהוסיף אזהרות, לאחר שהיום הותקפו והופלו דפי פייסבוק רבים וכן נפרצו פרופילים אישיים בעקבות האירועים האחרונים במדינה ולקראת ספטמבר הקרב.

אנא הגבירו את הגדרות האבטחה לדף העסקי שלכם באמצעות מילות מפתח והרחבת האבטחה לSTRONG. כיצד עושים זאת? נכנסים למערכת ניהול התוכן של הדף העסקי – edit info ובתוכה לקטגוריה- Manage Permissions. שם למטה בעמוד זה תמצאו ריבוע הנקרא- Moderation Blocklist ובו תוכלו לעדכן את כל מילות המפתח שלדעתכם מסוכנות וניתנות לשימוש בדף ע"י האקרים. דוגמא למילות מפתח כאלה: אינתיפדה,אינטיפדה,חמאס,טרור וכמובן אינסוף מילים מהסוג הזה בכל השפות. לאחר שכתבתם את כל המילים (בין מילה למילה שימו פסיק ללא רווח), תוכלו להגדיר שורה אחת למטה בריבוע שלצדו מופיעה הכותרת: Profanity Blocklist, שם תבחרו את מידת האבטחה. המלצה שלנו לימים הקרובים – strong.

דפים עסקיים של לקוחותיי ושמנוהלים אצלי: ביצעתי עבורכם במהלך הלילה את הגדרות האבטחה לדף.אם כי חשוב לציין כי פריצת פרופיל אישי ומחיקת הדף דרכו לא ניתנים לאבטחה על ידי. החליפו ססמאות ודאגו כי ססמאות המייל לא יהיו זהות לססמאות הפייסבוק.

באם הדף שלכם נפרץ ע"י מניעים של טרור. עליכם למלא בפייסבוק את הטופס https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=terrorist_content

המלצות אבטחה בפייסבוק שלכם:

  • אל תפתחו שום מייל חשוד

  • החליפו את ססמאות המייל והפייסבוק ודאגו שיהיו אלה ססמאות שונות זו מזו.

  • החליפו את ססמת הכניסה לאתר שלכם.

לאחרונה רבים המקרים של פרופילים שמגיבים לכם בפוסטים ושותלים שם לינקים ללחיצה (דאגו למחוק ולחסום אותם בזמן אמת ולא ללחוץ על הלינק)

שנדע ימים יפים

טלי

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square